Nietrzymanie moczu to nie powód do wstydu!

Z tą dolegliwością zmaga się ogromna ilość kobiet, wiele z nich nie decyduje się na udanie się do specjalisty. To błąd! Nietrzymanie moczu mimo tego, że jest chorobą przewlekłą może być skutecznie leczone. Problem bardzo często pojawia się po porodzie wraz ze zwiotczeniem ścian pochwy lub u kobiet po okresie menopauzy.

Dlaczego dochodzi do nietrzymania moczu?

Problem jest bardzo powszechny, jednak wiele kobiet wstydzi się do niego przyznać. Opisywana dolegliwość spowodowana jest zwiotczeniem mięśni Kegla (mięśnie dna miednicy) oraz ścian pochwy. Całość prowadzi do zmiany konta nachylenia ujścia przewodu moczowego, a w konsekwencji do zaburzeń kontroli nad trzymaniem moczu.

W naszym centrum stworzyliśmy specjalne warunki do leczenia nietrzymania moczu.

Magdalena Rusiecka – Serwatka to uznana specjalistka, która w swojej działalności zawodowej skupia się na pomocy kobietom w dolegliwościach takich jak nietrzymanie moczu. Metoda leczenia oparta na odpowiednio dobranej rehabilitacji i ćwiczeniach prowadzi do eliminacji przyczyny czyli opisywanych wcześniej zwiotczeń. Efekty, które przynosi stosowana przez nas metoda pozwalają kobietom cieszyć się komfortem życia przez długie lata.

Często pytam swoje Pacjentki dlaczego dopiero teraz zaczęły szukać rozwiązania swoich problemów? Najczęstszą odpowiedzią jaką słyszę jest: Wstydziłam się.

Magdalena Rusiecka – Serwatka

Umów się na wizytę, czekamy na Twój telefon!

Połącz się z naszym konsultantem i wybierz dogodny termin wizyty u specjalisty z zakresu leczenia nietrzymania moczu

Call Now Button